EVFR 2.0: Акумулятор Макет випробувань потрібним

Я спустився в магазин сьогодні ввечері, щоб тест-Fit батарейний блок макет. Так як я негабаритних пакет, речі, здавалося щільно на перший погляд. Просто щоб переконатися, що всі підходять ОК, я використовував кріпильні і стискається передні вилки стільки, скільки я міг. Це гарантує, що я мав би достатній зазор при різкому гальмуванні. Додайте трохи простору для маневру, для вилки гнучкого і фактор вигадки і речі поєднуються дуже добре.

Я поклав бічні обтічники і лже-бак на місце і переконався, що все це вмістилося. Навіть з усіма маневру я побудував в макеті, це підійдуть просто прекрасно. Там достатньо місця для підключення зарядного пристрою всередині і зовсім небагато місця під оновлення для контролера і електропроводки.

У цього є трохи витонченості вліво, але це відмінний початок. Повернуся туди завтра мій приятель Тревіс, щоб частково завершити деякі речі. Досить щасливий з цією установкою.

battery pack mockup placed in frame with forks fully compressed
controller mounting position
Front with front forks compressed all the way without side fairing
Front with front forks compressed all the way with fairings
controller placement under fairings
Front with front forks compressed all the way
Front with front forks extended
Front with front forks extended

2 Коментарі

 • За Дастіна, 4 березня 2012 @ 11:56 ранку

  Чому б не використати колеса двигун, як це і звільнити місце для більш батарей?

  http://www.ev-propulsion.com/motorcycle-hub-motors.html

 • За Travis 6 березня 2012 @ 1:31 вечора

  Є кілька причин,. Відразу відзначимо, що це в основному моя друга перетворення на одній рамі.
  1) Коли я почав свій проект, Enetrac двигуни не були доступні. Я вибрав C-Face двигун і застрягли з ним. Мій перший перегляд мого мотоцикла було зроблено задовго до того, Марк зробив цей мотор доступний. Я, можливо, вважається його, якщо він були доступні в той час.
  2) Я колісні з'їжджалися і купив свій двигун і контролер на колишні в експлуатації менше це буде коштувати мені купити enetrac + досить потужний контролер Келлі.
  3) Я дійсно не подобається стиль колеса (з спиці) і не хочете витрачати зайві гроші, щоб мати користувальницький колесо підходять до цього двигуна.
  4) Я не люблю, коли змушений використовувати контролер Келлі. Я знайшов загальну якість бути бідним, і вони переоцінили потужність стрілкою. Я обгрунтовую це на особистому досвіді, а також інших. Вони могли б бути краще, але не тоді, коли я купив мою систему AC20.
  5) Безпружинна те, що я мав би звернутися, як це впливає обробку, і я не хочу, щоб возитися з підвіскою.
  6) AC20 добре до 50 к.с. (~ 38kw) пік в порівнянні з піком 30 кВт enertrac в. AC20 зробить більше, ніж 10 кВт в Enetrac в безперервній. Для більш високої потужності охолодження дуже важлива, і я знайшов enertrac буде складніше для охолодження, ніж AC20 (ні, що це не може бути зроблено, хоча).
  7) Я дійсно не є проблема з кімнати в моєму кадрі. Я можу легко помістити 5kwh в моєму кадрі, що все, що я хотів.
  8) Я вже витратив гроші на замовлення задню зірочку, передні зірочки, ланцюги. Чому кинути все, що зараз?

  Тепер для тих, хто, починаючи свіжої на роздягли рамі і не заперечує стиль, звичайно, Enertrac було б здорово. Я бачив людей, використовувати їх з відмінними результатами. Келлі може виявитися якісніше, ніж раніше, і з тих пір. Я знаю, інші компанії вийшли з контролерами, які можуть зробити BLDC краще (Sevcon, і т.д.). Це хороший мотор від великої компанії і Марк відмінний хлопець, щоб мати справу з. Це просто не відповідають моєму бюджету або вимоги і не була доступна в той час, і я не хотів починати все спочатку.

Інші посилання на це повідомлення

  RSS стрічка коментарів до цього запису. TrackBack URI

  Залишити коментар

  WordPress Themes

  Twitter посилання на харчування від чірікать Це v1.8.3 , WordPress плагін для Twitter.