EVFR 2.0: Креслення САПР батарей

Так Тревіс (Т2) був зайнятий минулого тижня малювання батареї і Buss-бар в 3D, так як я не вистачає досвіду. Виявилося, що велика і дає зазори між клітинами, так що ми можемо млин клітинні володарів з UHMW. На цьому тижні він почне малювати утримувачів і додати на клітинних плат Elithion для малювання (Elithion надає їх на своєму веб-сайті).

Як тільки ми отримаємо пакет звертається в САПР, я хочу млин ці частини з ДВП (ймовірно HDF) і перевірте пристосуванням. Тоді я буду нарощувати пакет без поцілунку-бар та ремонту і почати з'ясувати, як ми хотіли б зробити металеву коробку. Я б хотів, щоб побудувати рамку навколо прототипу HDF, так що якщо щось має змінитися, я не витрачати $ 200 на суму надвисокомолекулярного пластика.

Ось картина і 3D PDF зграї. Якщо ви натиснете на упаковці в Adobe Reader, це дозволить вам обертати / панорамування / збільшення. Це досить гладким.

TG_Pack.png
TG_Pack.pdf

EVFR 2.0: Устаткування предмет обстановки

Я пішов в магазин в минулий четвер для трохи і розмовляли з Тревіс. Я показав йому макет і наскільки добре речі, здавалося, щоб поміститися усередині кадру. Ми не проводили масу часу на велосипеді в ту ніч, в основному тільки що говорили про загальну ідею, що план проекту є.

Я повернувся в суботу і скоротити верхню область бензобак. Це де оригінал газова шапка була. Пакет, як це, ледь досягає цього на внутрішній частині резервуара. Я вважав, що ми могли скоротити його і отримати ще на дюйм і залийте його скловолокна і епоксидної смоли пізніше. Я також скоротити деякі пластик із заднього крила, де був розташований оригінальний тримач батареї для батареї 12В. Існує тонна кімнаті під сидінням трохи вище заднього амортизатора і перед заднім крилом шин. Я приніс в моїй DeltaQ і він підходить в значній мірі прекрасно в цьому просторі тепер, що пластик не стало. Я, можливо, доведеться змінювати зарядний пристрій трохи, але Вона повинна відповідати в цьому просторі досить добре.

Я знову стискається переднє колесо і оцінюється, як багато місця переднє крило займає. Я переустановив макет, розмістив свій зарядний пристрій, розміщені контролер і поставити бензобак на. Там surprisinly велика кількість кімнаті навколо батареї. Проблема зараз, як проектувати це таким чином, що рама має належну опору, як двигун був ударний елемент.

В даний час, Тревіс збирається допомогти з деякими 3D CAD роботи і скласти пакет з bussbar і BMS. Тоді, сподіваюся, ми можемо отримати деякі частини вирізаних з МДФ, які відповідають точні розміри пакету з все його обладнання. Поки ми дійсно не отримати, що зроблено, це просто груба оцінка, де речі в цій точці.

Я не в змозі піти на цьому тижні (знову збирається з міста), але Тревіс збирається зробити невелику роботу, і ми зустрінемося наступного тижня і подивитися, де ми знаходимося. От і все на даний момент, але здається, що все йде за добре.

EVFR 2.0: Акумулятор Макет випробувань потрібним

Я спустився в магазин сьогодні ввечері, щоб тест-Fit батарейний блок макет. Так як я негабаритних пакет, речі, здавалося щільно на перший погляд. Просто щоб переконатися, що всі підходять ОК, я використовував кріпильні і стискається передні вилки стільки, скільки я міг. Це гарантує, що я мав би достатній зазор при різкому гальмуванні. Додайте трохи простору для маневру, для вилки гнучкого і фактор вигадки і речі поєднуються дуже добре.

Я поклав бічні обтічники і лже-бак на місце і переконався, що все це вмістилося. Навіть з усіма маневру я побудував в макеті, це підійдуть просто прекрасно. Там достатньо місця для підключення зарядного пристрою всередині і зовсім небагато місця під оновлення для контролера і електропроводки.

У цього є трохи витонченості вліво, але це відмінний початок. Повернуся туди завтра мій приятель Тревіс, щоб частково завершити деякі речі. Досить щасливий з цією установкою.

battery pack mockup placed in frame with forks fully compressed
controller mounting position
Front with front forks compressed all the way without side fairing
Front with front forks compressed all the way with fairings
controller placement under fairings
Front with front forks compressed all the way
Front with front forks extended
Front with front forks extended

EVFR 2.0: Акумулятор Макет

Тому сьогодні я прийшов додому і працював трохи на батарейний блок макета. Я роздрукував повномасштабну малюнок 160-клітинної упаковці з зазначенням правого і лівого боку, щоб використовувати як шаблон. Я скоротити деякі піна-ядерний дошка до того ж розміру, що і масштабних креслень, а потім приклеїти його разом з деяким гарячим клеєм. Я негабаритні йому зовсім небагато про всяк випадок. Я б вважав за краще макет занадто великий і мають додаткову кімнату, ніж зробити його занадто маленьким і з'ясувати, занадто пізно, що цього недостатньо.

На знімках можна побачити картонну виріз, що ми зробили, що обіймає внутрішню частину рами, баком і двигуном. Вона підходить дуже добре в рамках цих обмежень. Картон виріз трохи менше, ніж в кімнату, я насправді є, і піна-ядерний макет є трохи більшим, тому він повинен представляти пакет досить добре.

Я збираюся в магазин в середу, щоб відповідати макет всередині рамки. Ми можемо прийняти деякі загальні вимірювання і подивитися, як добре все поміщається всередину.

2012-02-06_20_04_09.jpg
2012-02-06_20_04_20.jpg
2012-02-06_21_03_02.jpg
2012-02-06_21_03_25.jpg
2012-02-06_21_40_11.jpg

EVFR 2.0: 160 елементна батарея дизайн упаковки

Так що це минулого тижня було відмінним. Велосипед в магазині з обтічниками на ньому. Я провів деякий час з моїм приятелем Тревіс і ми вирізали деякі картон такого роду обняв внутрішню частину рами / бензобака / двигуна, щоб ми могли побачити, скільки місця ми повинні були грати с. Дейв взяв кілька хвилин і зробив величезний малюнок, використовуючи масив 38мм клітин з парою мм між кожного осередку. Ми використовували роздруківку його малюнок і покрив його на картонній виріз і виріжте клітини, які не вписуються в картоні. Без особливих зусиль, і використовуючи тільки один шар, ми вважали, що могли б отримати 160 клітин у формі трапецій. Я хотів принаймні 144cells, і подумав, що 180 клітин було б занадто важко, щоб поміститися усередині велосипеді на один шар без складної домовленості пакет. З 160 клітин, що я можу зробити 32 клітин в серії і поставити 5 паралельно. Якщо ви використовуєте 3.2V номінал і 10Ah отримати 32wh/cell, це про 5.1kwh батареї, який ідеально підходить.

Так 32s5p ставить мене на 50Ah батарей і встановлює мене прямо на 102.4V номіналу. Алгоритм DeltaQ Я використовую заряджає акумулятор до ~ 116.8V, який дав би пікову заряд про 3.65V на клітину. Чудово! Контролер дозволяє мені йти до 130VDC до вирізу, так що навіть відразу зарядного пристрою, я повинен бути дуже добре. 32S також відмінно підходить для моєї Elithion, як кожна клітина дошка може збалансувати 2 клітини. Це означає, мені потрібно тільки 16 клітин дошки. Я, швидше за все, розділити це на 2 групи по 8, так що я буду мати потребу в 2 позитивних дошка, 2 негативних дошка і 12 середніх дошка.

Таким чином, після ми зробили макет, Тревіс і я звернув пропонований пакет в САПР. Це виглядало красивим. Пакет в основному квадратні, але фронт до колеса, є кутовий. Пакет буде монтувати під кутом так, передня кутова частина насправді перпендикулярно землі. Таке розташування також дозволяє мені встановити мій зарядний пристрій під танк і поставити контролер під велосипедом з радіатора стирчать з-під обтекателей. Я також отримав багато місця, щоб відповідати коробці проведення реле, з BMS та інші елементи управління.

Я сьогодні провів деякий час на обід проектуванні поцілунок-бар. Там в 8 форми Buss-бар, які отримуватимуть вирізати з міді. Конструкція гарний також, так як позитивний і негативний вихід на тій же стороні пачки, в напрямку верхньої частини велосипеда. Форми сконструйовані таким чином, що струм від позитивної попередніх 5 клітин до негативної з наступних елементів забезпечують дуже велику площу поперечного перерізу для струм. Навіть якщо нам доведеться трохи змінити форму пакета, поцілунок-бар повинен залишитися досить просто.

Я збираюся з міста в ці вихідні, так що вже справа на упаковці, але наступна з середи я не повинен повернутися в магазин з знущалися до пакет, щоб побачити, як речі поєднуються.

І ось тепер, на деякі фотографії:

Right side of the pack
Left side of the pack

WordPress Themes

Twitter посилання на харчування від чірікать Це v1.8.3 , WordPress плагін для Twitter.