Геть старе і в с Empulse R

Так що настав час попрощатися з моєю eVFR і привітатися з 2013 Брамм Empulse R.

image

EVFR почалася кілька років тому, і тоді перехід став збільшити продуктивність і діапазон. Між залишаючись зайнятий поза роботою і мають побічний бізнес, у мене не було вільного часу, необхідного для завершення. Я був у залежності від EV приятелів моїх для fabrication/welding/3D CAD, так що я повинен працювати на їх графіці. Електрична система була разом протягом деякого часу, але механічна сторона все, але зупинився. Так що я почав дивитися на мої інші варіанти; купити в порівнянні збірки. Після довгих роздумів, я вирішив продати те, що у мене є і придбати виробництва мотоцикл.

Так що з цим рішенням, я почав продавати все. Мій eVFR шасі, мій SV650, електричні компоненти (двигун, контролер, батареї, зарядний пристрій BMS) і моя недавно придбала обладнання для випробувань батареї так, щоб я міг поставити все це в сторону нового мотоцикла. Я вважав, що перехід від DIY до виробництва я не потребував би будь-який з моїх обладнання. Я все ще зберігаючи електрорушійна сила, ТОВ. Відкрийте і були ще расходников, але я не думаю, що буду так сильно пов'язаний з тестування батареї від цього моменту. Я все ще мають доступ до моєї випробувального обладнання, якщо мені це потрібно, як це продається моїм іншому місці.

Я тоді провів останній місяць або близько того, досліджуючи все, що міг на всі велосипеди доступні. Я прочитав відгуки, розмовляв з людьми, які володіють однією, третім сторонам, які їздив один, дивилися відео, заглянув в технології всередині кожного, подивіться на те, що поставляється з кожною з них. Я розмовляв з дилерами, як Харлан Flagg Голлівуду Електрика і безпосередньо з Брайаном в Brammo. Після зважування всіх за і проти частку кожного, я відчуваю, що Empulse має те, що я шукаю в велосипеді.

Я сказав Брайан, що я хотів би, щоб рухатися вперед, але немає ніяких дилери Орегон ще, так що ми спробували з'ясувати, як отримати мої руки на один перед весною. Через мою близькості до Ashland, і гнучкість за часом, Брайан сказав, що, дайте мені знати, чи є можливості придбання маркетинг / інженерне велосипед, якщо хтось, підійшовши доступні. Він сказав мені, що очікування може бути довгим або коротким, але я вирішив поставити на чергу, щоб подивитися, що відбувається.

Приблизно через місяць в списку, Брайан, дайте мені знати, що існує інженерна велосипедів доступні. Він отримав 500 миль на цьому, але в іншому повний серійна модель. Я просив їх «білий шум» обробкою. Вони збираються запустити його через їх ОТК повністю протестувати мотоцикл, і дайте мені знати, коли він доступний для Pickup або, якщо вони будуть приїжджати в Портленд і може доставити.

Я не мати тверде уявлення про те, коли я буду мати його, але я думаю, на початку березня, саме вчасно для їзди сезон, щоб почати. Я схвильований, щоб не сказати більше.

PS Я буду тримати цей сайт до часу, для нащадків, але я, ймовірно, не будемо розміщувати будь-які більш eVFR пов'язані оновлення блогу.

EVFR 2.0: створення потенціалу протидії пакет

Це був повільний літо. Я був дуже зайнятий цього літа, щоб отримати багато зроблено і Девід переїхав його магазин. Я не писав останнім часом, але я робив речі і вимикається. Я також їхав мій SV650 небагато. Дійсно радий, що отримав це, щоб на практиці в той час як велосипед не завершена. Я б скоріше дізнатися про це, ніж eVFR. Я б не хотів падати або, але я волів би відмовитися від SV650 (Має кадрів повзунки), ніж eVFR з рідкісними скловолокна обтекателей.

Кілька тижнів тому я вирішив, що хочу бен мої клітини. Я позичив метр ІК від одного. Це для виміру повного опору змінного струму, і я розумію, що це не буде точно дати мені опір постійного струму, але це дозволить мені організувати осередки в групи аналогічних значеннях СІ. Я провів кілька ночей з моєю подругою тестування клітини і писати їх ІК значення на них (вона приголомшливо!). Я отримав ~ 150 клітин, що виміряні між 5.0-5.9mOhm і як 30 між 6,0-6.9 mOhm. Один я думав, було вище 7, але був просто призводить не прикріплені правильно. У мене були деякі клітини, які були тест-клітини і деякі, які показували низька напруга, тому я тих, відведених для тестування і подальшого вивчення / знищення.

Тепер, коли у мене були коробки клітин, я помітив, що деякі був крихітний кількість іржі специфікації на них. Жоден з іржі не було дуже погано, але я хотів би отримати пакет з мінімальним або взагалі без іржі на ньому, як це можливо. Деякі з кінців, де епоксидна смола застосовується як видається, були забруднені, а в деяких випадках виявилося між корпусом і синьою пластиковим покриттям. Після організації клітини, у мене є ~ 165 клітин, які близько 100% і знаходяться між 5,0 і 7.0mOhm. Решта додаткові і використовуватиметься, якщо мені потрібно замінити осередок. Я планую покласти маленький пакет з 16 клітин разом в 1/2kwh домовленості 4s4p якості тестового пакета, який я також можна використовувати з інвертором для портативного пристрою (може бути використана в якості невеликого комплекту аварійного щоб зарядити велосипед).

Таким чином, після сортування клітин, я отримав водоструминний скоротити міді поцілунок-бар де-burred і готові до складання. Я використовував групи одного ІК цінність для складання друг з паралельними групами. Це гарантує, що всі клітини спільно струму як можна більш рівномірно. Я думаю, мені потрібно трохи більш довгими гвинтами з нержавіючої сталі. Гвинти, які прийшли з клітинами, здається, повсюдно відносно якості, і деякі з потоків були легко роздягнули. Незважаючи 2 питань гвинтових, пакет разом пішли добре, і Він вимірюється 36.38V (~ 3.3В/банка). Ось деякі фотографії з будівництва 11s5p менший пакет (розташований над двигуном):

11s5p rear pack half finished
11s5p rear pack half finished
11s5p rear pack half finished


11s5p rear pack
11s5p rear pack
11s5p rear pack

Я збираюся завтра Давида і повертаючи пакет до нього, щоб ми могли почати на поле пластикові тримачі / акумулятора.

Я також знову почав свою розрядника проект. Я зібрав більшість частин і зібрати схему. Я отримав допомогу від кількох друзів Боб Сімпсон і Джон Muchow (проектував CC400 розрядник у мене є). Я думаю, що ми усуньте всі проблеми, які були мляві і вважав, більш простий спосіб, щоб зупинити зарядку, коли включається сигнал тривоги. У мене є свого роду блокуванням прямо зараз. Тривога низької напруги, перевантаження по струму сигналізація, Перегрів сигналізації та аварійної зупинки всі підключені до реле блокування. Якщо будь-який з них викликають, затвор польового транзистора тягнуть низько, і розрядка зупиняється. Контактори тільки там, щоб підключити / відключити батарею, а не зупинити тест. Ось рис з частин і схемою:

Discharger project

Так чи інакше, от і все поки що. Я скоротити мої соціальних зобов'язань і відновив мою мотивацію для розрядника і eVFR. Я, напевно, почати будувати велику передню пакет на цьому тижні, якщо у мене є час.

EVFR 2.0: Повільний прогрес, але новий велосипед

Мені шкода, що був час, починаючи з мого останнього оновлення. Це був дуже зайнятий, і шкода, останні пару місяців. Моя Тітка помер, а потім незабаром після цього, мій двоюрідний брат захворів і помер. Я пішов на похорон тітки, і пішов, щоб відвідати мою кузину, перш ніж він помер. Упереміш з все, що у мене було 2 сімейних свят для участі, один в штаті Айдахо і один в штаті Монтана, а також отримаєте від-міні-відпустку на день народження моєї подруги. Він не залишив мені багато часу на все, щоб працювати на велосипеді.

Що стосується акумулятора, пластик не подрібнювали через мій приятель переміщення його магазин, так що мені потрібно, щоб навколо магазину для місця, яке може зробити це для мене. Він, на щастя, отримати мідні bussbars звертається, розіслав і вирізати гідроабразивного. Вони сидять в моєму гаражі прямо зараз, і я можу почати грубу збірку моєї зграї. Я хочу, щоб відповідати їх ІК в паралельних групах, як близько, як це можливо, я ставлю пакет разом так що струм нормалізується між паралельними клітин. Після цього, я можу зробити деякі стендові випробування всієї електричної системи в той час як я працюю в найближчі пару місяців, щоб отримати пластикову вирізати і батарейний блок, виготовлений. Я, ймовірно, принесе велосипед назад на своє місце.

Через несподіваних сімейними обставинами, літні канікули і переселення магазині мого друга, я повинен був відкладати трохи більше. Ну що ж, мій очей все ще перебуває на приз!

Я вирішив в проміжний період, що було б добре, щоб отримати якийсь час місця, і я купив 2000 Suzuki SV650. Це свого роду вуличним бійцем з хорошим рами трубчастого і неозброєним поглядом з круговою фари. Я вважаю, якщо я можу піти до / з роботи, я можу принаймні, отримати деяку практику в перш, ніж мій другий мотоцикл робиться. Я був свербіж їздити, так як я отримав свій схвалення.

Так чи інакше, от і все поки що. Я очікую, що я буду працювати на розводкою батареї протягом пари тижнів між їздою.

image

EVFR 2.0: Склопластик весело!

Оскільки Дейв працює на акумуляторної батареї малюнків, я вважав, що я зосередитися на інших речах, таких як скловолокна і фар. Коли я вперше виявив, що верхній, у нього не було лампи отвори в ній. Я вирішив зробити подвійну конвертацію фар, але необхідні для скловолокна світло в обтічник. Я провів минулу ніч працює трохи з Дейвом вирізати фар отвори і зробити деякі конічні вставки, щоб піти навколо фар у мене є. Ми також виправили бензобак заправний отвір. Я повернуся п'ятницю, щоб закінчити скловолокна і почати шліфування обтічники.

headlight tapered inserts
gas tank fuel filler patch
Holes for the headlights in the VFR upper

Dual headlights in the VFR upper
Dual headlights in the VFR upper

Я також отримав гонки хвіст для велосипеда, але, на жаль він був пошкоджений при транспортуванні, так це має бути відремонтовано. Я радий, що я до сих пір волоконно-скління матеріал. Ось рис про це зараз, і те, що вона має виглядати, коли його зробили (фото від газової велосипеді про хлопця, я знаю).

my Race Tail
Pic of another bike with race tail

Так адже скловолокна ремонт / наповнення / модифікація робиться, я отримаю все обтічники встановлені, пробурено і шліфована / склеювання-е изд, так що вони готові до фарби найближчим часом. Це дійсно починає набувати форму.

Я думаю, що я буду тримати його білий, це дійсно чистий вид. Я думав деякі вінілової графіки, як дизайн друкованої плати. Я подивився навколо одного дня і знайшов BMW ActiveE, і це досить багато, що я мав у своєму розумі. Простий срібляста шиншила сліди PCB на білому тлі. Хороший і чистий і унікальний. Я просто доведеться опанувати когось, щоб зробити вініл. Ось рис з ActiveE (люб'язність e90post форумі )

from here: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=518814

Повернутися з перерви

Я переїхала до ГФ пару тижнів тому і, на жаль між упаковкою і переміщенням, я повинен був висунути проект велосипед в сторону на деякий час. Мій приятель також був величезний проект на роботі і не міг працювати на ньому або. Схоже, це повернутися до роботи в ці вихідні і в наступному, щоб домогтися знову пустили.

Я хотів би перевірити мої батареї трохи в цьому наступного тижня на вільний час і зробити деякі ІК відповідності / сортування. Також хочу отримати деякі з скловолокна, пробурених і відшліфувати.

Починаючи щоб отримати все більше і більше схвильований!

EVFR 2.0: інший дизайн упаковці

З попередньої конструкції упаковки (трапецієподібної), це був хороший проста форма, але пакет встановлений всередині рами трохи дивною і зробили його важко вписати в контролері і зарядний пристрій. Я почав думати, може бути, було б більш просто мати батарейки в свого роду формі букви L. навколо двигуна. Оскільки існує ~ 10 "між стійками каркаса, я вважав, що ми можемо отримати 5 клітин в ширину в шаховому порядку. Нинішній потече вниз з одного боку, до іншої і не було б 2 пачки по суті. Кришка буде просто і монтажні точки для пакета буде близько кутів / сторін пачки, який відмінно підходить для міцності.

Я провів деякі з Weds з моїм приятелем Тревіс (Т2) виду знущався над нею, і це було схоже, що підходить. Щоб переконатися, я повернувся в суботу і зробив макет в масштабі зграї з реальними розмірами. Просто картон і стрічки на цей раз (пінопласт був ускладненою).

Я вписати його в велосипеді, і він відповідає дуже добре насправді. Це вражає танк прямо зараз з боків, але є деякі додатковий простір в пакет, так що я думаю, що це підходить ідеально. Танк не оснащений передньою монтажу або, тому він повинен підняти трохи від рами. Я думаю, що я хочу, щоб пакет бути просто батареї і залишити контактор і BMS зовні. Це занадто важко підігнати все, що всередині, і зробити хороший кришку для нього. Контролер підходить там, де оригінальний радіатор зробив, що приємно, тому що він отримує тонн повітряного потоку через тепловідвід Ной зробив. Зарядний пристрій може йти прямо під контролером в нижній частині пакета. Навіть з вилки стислий, є близько 5-6 "горизонтального кліренсу.

T2 і я вирішив, що це буде остаточний стиль пакет. Це не лише спрощує монтаж і збільшити міцність конструкції, але також робить його легше виготовити пакет. Це також залишає тонну кімнаті під сидінням для поля, яке містить BMS, DC-DC і деякі інші електричні компоненти. Ми будемо розробці моделі в 3D на цьому тижні і є креслення для мого приятеля Дейва для виготовлення.

tons of room under the seat now
charger, pack and controller/heatsink. Perfect fit.
new battery pack shape mocked up and placed in the frame
nre pack mockup, a little tight on the top, but we oversized it a little.
nre pack mockup, a little tight on the top, but we oversized it a little.

WordPress Themes

Twitter посилання на харчування від чірікать Це v1.8.3 , WordPress плагін для Twitter.